• Figyelem!

• 2021. november 2-án ismét találkozunk az iskolában. A kedves  szülőket kérnénk, hogy hétfőn ellenőrizzék le az antigén  gyorsteszttel gyermekük egészségi állapotát. A jövő héten az igénylők megkapják következő adag gyorstesztet. Minden tanulónak ki kell töltenie a fertőzésmentességről szóló nyomtatványt, amelyet reggel az osztályfőnöknek kell leadni. /Nyomtatványt az iskolánk bejáratánál lévő asztalon is találnak./ A jövő hét folyamán lesz az útiköltség kifizetése is, időpontot pontosítunk. Köszönjük!

• Fontos tudnivaló

• ZMENA - VÁLTOZÁS !

ČÍSLO ÚČTU - SZÁMLASZÁM

STRAVOVANIE - ÉTKEZÉS

ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ - NAPKÖZI

• Fontos tudnivalók iskolakezdéshez

• 1. Ünnepélyes tanévnyitó 2021.09.02. 8:00 - 9:30 -ig

2. A maszk használat az iskola épületében kötelező mindenkinek!.

3. Az iskolai étkezde 2021.09.03-tól működik.  Az ingyen étkeztetés megszünt. A jelentkezési lapot a tanévnyitóra kérnénk hozzák.

4. Iskolakezdéskor a következő nyilatkozatot kérnénk kitölteni: "Písomné vyhlásenie bez príznakovosti" az 1. mellékletben található.

4. A diákok tesztelése önkéntes. Ingyenesen igényelhetőek  AG tesztek (25 db/csomag) gyermeke számára, amelyet otthon elvégezhetnek. Teszteket az osztályfőnöknél igényelhetnek. (aug 23-tól - 25-ig)

5. Amennyiben a tesztelés eredménye pozitív, gyermeke otthon marad. A pozitív eredményt a szülő köteles jelenteni a gyermekorvosának és az iskola vezetőségének.

6. A szülő 5 egymást követő napra adhat igazolást gyermekének. További napokra csak a gyermekorvostól hozott igazolását tudjuk elfogadni.

7. A csatolt linken megtalál minden fontos tudnivalót és a kitöltendő nyilatkozatokat is.

• Étkeztetés a 2021/22-es tanévre

• A BEÍRATKOZÁSI LAPOT A MENZÁRA  KÉRNÉNK SZEPTEMBER 2-án aláírva leadni. A nyomtatványt az osztályfőnöktől kérhetik vagy itt letölthetik KÖSZÖNJÜK!

2021.08.01-től a Szlovák Köztársaság Munkaügyi, Szociális és Családügyi Minisztériumának hatáskörébe tartozó 544/2010. sz. és 257/2021 sz. törvénye értelmében anyagi támogatásra (dotáció) jogosult :

- aki szociális segélyben részesül, vagy

- akinek jövedelme legfeljebb a létminimum, vagy

- aki nem igényli a megemelt adóbónuszt (mindkét szülő)

A tanuló a bejelentkezési lap leadása után lesz az étkeztetésre besorolva

Az ebéd étkezési díja:

Alsó tagozat : 1,21 € / nap rezsi költségek : havi 4 €

Felső tagozat : 1,30 € / nap rezsi költségek : havi 4 €

A rezsiköltséget az a tanuló is fizeti, akinek egészségi állapota különleges étkezést igényel és engedélyt kapott, hogy hozott ebédjét az iskolai menzán fogyassza el.

A tanuló törvényes képviselője az étkezési költséget egy hónappal előre, legkésőbb az előző hónap 25. napjáig folyósítja átutalási megbízás formájában, internetes banki átutalással vagy postai csekken . Ha a befizetést a megadott határidőn belül nem teljesítik, az iskolai menza nem köteles ebédet biztosítani és kizárja a tanulót az étkeztetésből amíg az esedékes összeget jóváírják a számlán.

Változó szimbólum: a tanuló neve

ŠJ számlaszám: SK92 5200 0000 0000 1422 9076

Bejelentkezés vagy kijelentkezés legkésőbb előző napon 11:00 óráig szükséges a 43 33 792 telefonszámon, /vagy SMS formájában a 0905 335 660 tel. számon

A beíratkozáshoz a nyomtatványt és a becsületbeli nyilatkozatot mellékeltük.