• Ebédesek, napközisek!

• AZ ÉTKEZÉSI ÉS NAPKÖZI DÍJ VÁLTOZÁSA 2023. MÁRCIUS 1.- TőL

Az ebéd étkezési díja: Alsó tagozat : 1,70 € / ebéd rezsiköltségek : havi 5 €

Felső tagozat : 1,90 € / ebéd rezsiköltségek : havi 5 €

A dotációra jogosultság feltételei változatlanok, összege 1,30 € / ebéd.

A különbözetet a törvényes képviselő fizeti :

Alsó tagozat : 0,40 € 1 ebédért és 5 € rezsiköltség 1 hónapra

Felső tagozat : 0,60 € 1 ebédért és 5 € rezsiköltség 1 hónapra

Ha a tanuló nincs jelen a tanítási órákon, nem jogosult dotációra. A ki nem jelentett ebédért törvényes képviselő köteles kifizetni az étkezési díj teljes összegét

Ezért az órákon való részvétel elmulasztása esetén (várható orvosi kivizsgálás, kirándulás stb. és előre nem látható - betegség, időjárási helyzet stb.) időben ki kell jelenteni a tanulót.

A be- és kijelentkezésért a tanuló törvényes képviselője teljes felelősséggel tartozik. A ki nem jelentett ebédért az iskola nem nyújt pénzügyi vagy anyagi ellentételezést.

Ha a befizetést a megadott határidőn belül nem teljesítik, az iskolai menza nem köteles ebédet biztosítani és kizárja a tanulót az étkeztetésből amíg az esedékes összeget jóváírják a számlán.

2023. március 1.-től a napközi díja 15.- € / hónap.

ZMENA PRÍSPEVKU NA STRAVOVANIE A PRÍSPEVKU ZA ŠKD OD 1. marca 2023

1. Stupeň : 1,70 € za 1 obed Režijné náklady : 5 € mesačne

2. Stupeň : 1,90 € za 1 obed Režijné náklady : 5 € mesačne

Podmienky poskytnutia dotácie zostávajú bez zmeny, ako aj výška dotácie zostáva 1,30 € za 1 obed.

Rozdiel medzi dotáciou a cenou obeda dopláca zákonný zástupca :

1. stupeň : 0,40 € za 1 obed réžia 5 € za mesiac

2. stupeň : 0,60 € za 1 obed réžia 5 € za mesiac

Ak sa dieťa nezúčastní vyučovania, nemá nárok na dotáciu a neodhlásený obed zaplatí v plnej výške určenej ceny.

Preto je potrebné v prípade neúčasti na vyučovaní (predvídanej - lekár, exkurzia a pod. i nepredvídanej - choroba, poveternostná situácia a pod.) stravníka zo stravy včas odhlásiť.

Za odhlasovanie zo stravy v plnom rozsahu zodpovedá zákonný zástupca žiaka.

V prípade, ak platba nebude uhradená v určenej lehote, školská jedáleň nie je povinná stravníkovi poskytovať službu a stravník bude zo stravovania vylúčený až do pripísania vzniknutej dlžnej čiastky na účet.

Príspevok za ŠKD od 1. marca 2023 bude 15,- € / mesiac