• Ebédesek, napközisek figyelem!

• AZ ÉTKEZTETÉS ÉS NAPKÖZILÁTOGATÁS SZABÁLYAI a 2023/2024-es iskolaévben

Az ebéd étkezési díja:       Alsó tagozat :   1,70 € / ebéd    +     rezsi költségek : havi 5 €

Felső tagozat :  1,90 € / ebéd     +   rezsi költségek : havi 5 €

A dotációt (1,70/1,90€) kérvényezni kell a tanuló étkeztetésre való bejelenkezésével egyidőben (nyomtatványt adunk)   Az 5,- € rezsiköltséget a szülő fizeti.

Ha a tanuló nincs jelen a tanítási órákon, nem jogosult dotációra. A   nem kijelentett ebédért a törvényes képviselő köteles kifizetni az étkezési díj teljes összegét (1,70 / 1,90 €).

Ezért ha a tanuló nem vesz részt a tanításon (várható  orvosi kivizsgálás, kirándulás stb. és előre nem látható - betegség, időjárási helyzet stb.) feltétlenül szükséges időben kijelenteni a tanulót (előzö nap 11,00 óráig) kizárólag az iskola telefonszámán 4333792  vagy SMS-ben 0905 335 660 (nem az osztályfőnöknél) ugyanez érvényes a visszajelentésre is !

A be- és kijelentkezésért a tanuló törvényes képviselője teljes felelősséggel tartozik. A  nem kijelentett ebédért az iskola nem   nyújt pénzügyi vagy anyagi ellentételezést. A  nem kijelentett ebédet elvinni csak az első nap lehet 11,30 órától 13,30 óráig (de teljes összeget  kell érte fizetni), a többi napon nem lehet elvinni ezért kell kijelentenie !

Az ebédért a hónap 15. napjáig postai csekken vagy átutalással kell fizetni, készpénzt nem fogadunk el.  Ha a befizetést a megadott határidőn belül nem teljesítik vagy a tanuló tartozik a ki nem jelentett ebédekért, az iskolai menza nem köteles ebédet biztosítani és  kizárja  a tanulót az étkeztetésből amíg az esedékes összeget jóváírják a számlán.

A napközi díja  15.- € egy hónapra,

amelyet a hónap 15. napjáig be kell fizetni, ellenkező esetben a tanuló kizárható a napközi látogatásról a tartozás befizetésének napjáig.

PRAVIDLÁ STRAVOVANIA A NÁVŠTEVY ŠKD v školskom roku 2023/2024

ZŠ I. stupeň – obed - cena stravnej jednotky:   1,70 €/obed  +   Režijné náklady :   5 € mesačne

ZŠ II. stupeň – obed – cena stravnej jednotky:    1,90 €/obed  +   Režijné náklady :   5 € mesačne

O dotáciu na stravovanie (1,70/1,90€) treba požiadať súčasne s prihlásením žiaka na stravovanie ( tlačivá sú k dispozícii).  Réžiu 5,- € hradí rodič.

Ak sa dieťa nezúčastní vyučovania, nemá nárok na dotáciu a neodhlásený obed zaplatí v plnej výške určenej ceny !

Preto je potrebné v prípade neúčasti na vyučovaní (predvídanej - lekár, exkurzia a pod. i nepredvídanej - choroba, poveternostná situácia a pod.) stravníka zo stravy včas odhlásiť – a následne aj znovu prihlásiť najneskôr predchádzajúci deň do 11,00 hodín výlučne na telefónnom čísle školy 4333792 alebo SMS 0905 335 660 (nie u triedneho učiteľa), to isté platí aj na znovu prihlásenie !

Za odhlasovanie a následné znovu prihlasovanie zo / na stravu v plnom rozsahu zodpovedá zákonný zástupca žiaka. Odniesť obed v obedári je povolené len prvý deň neprítomnosti žiaka od 11,30 hodín do 13,30 hodín (ale treba zaplatiť  plnú cenu) ostatné dni nie je možné odniesť preto treba odhlásiť!

Platbu za stravu treba vykonať do 15.-ho dňa  príslušného mesiaca poštovou poukážkou alebo bankovým prevodom, hotovosť neprijímame. V prípade, ak  platba nebude uhradená v určenej lehote, alebo nebudú uhradené neodhlásené obedy , školská jedáleň nie je povinná stravníkovi poskytovať službu a stravník bude zo stravovania vylúčený až do pripísania vzniknutej dlžnej čiastky na účet.

Príspevok za ŠKD   je 15,- € na mesiac,

ktorý treba uhradiť do 15.-ho dňa mesiaca, inak žiak bude vylúčený zo ŠKD do dňa uhradenia príspevku.