• Igen fiatalon, 18 évesen kezdtem tanítani. Pedagógia pályafutásom 1991-ben a Művészeti Alapiskolában kezdődött, Poltáron. Közben megkezdtem főiskolai tanulmányaimat tanítói szakon.

Egy évvel az Apáczai Csere János Tanítóképző Főiskola elvégzése után a füleki Papréti Alapiskolában tanítottam egy évig.

1998-tól 2001-ig a Vilkei Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola pedagógusként dolgoztam.

Iskolánkon 2001 nyarán kezdtem dolgozni. Azóta is itt tanítok. Mivel ebbe az iskolába jártam magam is, szívügyemnek tekintem az iskola sorsát és jövőjét. Örömmel tölt el, ha régi iskolatársaim, akikkel itt tanultam szintén idehozzák gyermekeiket, hogy a tárgyi tudás megszerzése mellett magyar öntudatra is szert tehessenek. Még nagyobb öröm, amikor volt diákjaim sikereikről számolhatnak be országhatárunkon belül és kívül egyaránt, bizonyítva ezzel az anyanyelven történő tanulás létjogosultságát.

• Elérhetőség

• Kapcsolat
            • edupage, Viber, gmail, google meet
            • piskorka@gmail.com